• sample-1

  Прямий імпорт

  понад 17 років!

 • BEISSBARTH Q.Lign | Excellence

  НОВИНКА

  СТЕНД РОЗВАЛ СХОДЖЕННЯ 3D

  BEISSBARTH Q.Lign | Excellence

Оборудование для СТО и автосервисов

НАШЕ ОБОРУДОВАНИЕ РЕКОМЕНДОВАНО БРЕНДАМИ
Brands

Меню

Обладнання для СТО від найкращих виробників

Компанія "Еквінет" працює на вітчизняному ринку понад 17 років. За такий значний період ми зуміли заслужити хорошу репутацію у найбільших СТО та автосервісів, гарантуючи постачання високотехнологічного обладнання для автомайстерень будь-якої складності.

Що ми пропонуємо для своїх партнерів

В даний час "Еквінет" є офіційним постачальником обладнання для сервісів, СТО будь-якого масштабу діяльності, а також установок для експлуатації в авіації. Асортименти, представлені в каталогах, можна розділити на кілька напрямків.:

 • Ручний інструмент: викрутки, ключі, візки, набори та т.п.

 • Пневматичний інструмент: шуруповерти, гайковерти, дрелі, шлифмашинки та т.п.

 • Установки для роботи у сфері авіації: засоби наземного забезпечення, діагностики, інструменти та обладнання для заправки та ремонту.

 • Пристрої, призначені для роботи з легковим або вантажним транспортом: підйомне обладнання, стенди розвал-сходження, балансувальні та шиномонтажні установки.

Також у нашому каталозі ви зможете підібрати спеціальне автогаражне обладнання, розраховане на роботу з транспортно певних марок: Audi, BMW, Mazda та багатьох інших. Особливу увагу наші постійні партнери, керівники великих підприємств приділяють окремому напрямку нашої діяльності – реалізації інструментів для експлуатації у сфері промисловості. З нашою допомогою зможете придбати ручний чи пневматичний інструмент будь-якої складності.

Яке обладнання ви можете придбати

Наші основні постачальники – це найбільші виробники Європи, Америки, репутація яких бездоганна. Головна перевага нашої компанії – можливість безпосередньо постачати обладнання для автосервісу та інших профільних напрямків, уникаючи додаткових націнок та простоїв, які можуть негативно вплинути на вашу роботу та ваш бюджет.

Саме тому 100% партнерів “Еквінет” успішно функціонують на українському ринку не перший рік. Серед таких автоцентр “ВіДі-Ліберті”, розташований у Києві, автосервіси Ніссан (Львів), Шкода (Одеса) та багато інших – повний перелік проектів наших партнерів та клієнтів ви зможете вивчити у відповідному розділі цього сайту.

Комплексні послуги гарантія якості

Ще одна особливість "Еквінет" - це можливість надати комплексні послуги. Наші фахівці, маючи великий досвід роботи у сфері обладнання та технологічного забезпечення промисловості, готові запропонувати не лише продаж інструментів та профільних пристроїв.

 • Планування. У разі потреби ми виконаємо електронний проект вашого підприємства так, як це буде вигідно для вашого напряму діяльності. Для цього достатньо зв'язатися з нами будь-яким доступним способом та відвідати столичний офіс

 • Монтаж та тестування обладнання. Команда досвідчених монтажників за короткий термін забезпечить встановлення пристроїв відповідно до ваших побажань або проекту.

 • Технічна підтримка. На будь-яке обладнання (для гаража, великого СТО тощо), доставлене та встановлене "Еквінет" діє гарантія. Маючи достатню технічну базу та знання, ми готові запропонувати професійне технічне постгарантійне обслуговування на найвищому рівні.

Чому співробітництво з нами завжди вигідно

“Еквінет” – це стабільність у роботі на довгі роки, гарантія тривалої та вигідної співпраці, а також:

 • наші спеціалісти, незважаючи на великий досвід роботи, регулярно підвищують свою кваліфікацію;

 • якість роботи та чесність з кожним партнером підкріплюється відповідним договором;

 • оперативність – можлива завдяки достатньо потужної технічної та транспортної бази;

 • лояльність та мобільність, тобто можливість підлаштуватися під потреби партнерів;

 • адекватність цін на обладнання, яка стала можлива завдяки прямому співробітництву з виробниками.

Як зв'язатися з нашими спеціалістами

В даний час продаж обладнання для автосервісів здійснюється в зручному режимі - перед вами представлений онлайн-каталог техніки, доступної для замовлення. Вже зараз ви зможете вивчити особливості роботи певного інструменту або установки, переглянути детальне фото, дізнатися вартість та оформити покупку. Зверніть увагу, деякі установки діють особливо доступні цінові пропозиції – ми завжди намагаємося забезпечити максимально вигідні умови співпраці.

Оформіть замовлення в нашому магазині, і обладнання для автосервісу буде доставлене в найкоротший термін. Якщо у вас виникли питання, зверніться до наших спеціалістів, використовуючи контакти, вказані на сайті.